Aktualności
Spontaniczny Konkurs Informatyczny

   W dniu 16 października zakończył się Spontaniczny Konkurs Informatyczny 2017, w którym uczniowie szkół średnich z całej Polski walczyli o prawo udziału reprezentacji danej szkoły w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym. Konkurs składał się z trzech rund, każda trwała dwa dni. Organizatorzy przygotowali trzynaście zadań, które nawet dla najlepszych zawodników okazały się zbyt trudne, bo żaden uczestnik nie zdobył pełnej puli punktów (oto tabela z wynikami klasyfikacji indywidualnej).

   Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wystartowali w konkursie i z zaangażowaniem walczyli o jak najlepszy wynik. Oto oni: Marek Skiba, Michał Borowski, Artur Matyjasek, Karol Górski, Piotr Stankiewicz, Jan Kwiatkowski, Jakub Budrewicz, Paweł Sarzyński, Przemysław Rozwałka, Stanisław Gutowski, Damian Opoka, Grzegorz Szumigaj, Rafał Szulc, Wojciech Podmokły, Tomasz Adamczyk, Jan Klimczak, Jakub Michalak, Patrycja Krzyna, Wojciech Kłopotek, Olgierd Sobieraj, Paulina Pecio, Julia Pecio.

 

Dzięki uzyskanym wynikom reprezentanci I LO im. Stanisława Staszica  i w tym roku wezmą udział w AMPPZ, które odbędą się 27 i 28 października we Wrocławiu.

Gratulujemy  i życzymy powodzenia.

 

dodany przez: m p
21:00 19.10.2017
Powrót na stronę główną