Aktualności
O inauguracji roku klasy społeczno-prawniczej

Z przyjemnością informujemy, że 25 października br. klasy: 1b społeczno – prawnicza, funkcjonująca w naszej szkole na mocy umowy podpisanej o współpracy ILO im. St. Staszica w Lublinie z Uniwersytetem Warszawskim, jak również towarzysząca nam klasa humanistyczna 2b zainaugurowały spotkanie w ramach projektu „Klasa akademicka WPiA UW”.

Młodzież, dzięki opiekunowi klasy z ramienia UW: panu dr Tomaszowi Lasockiemu miała okazję gościć w Sądzie Najwyższym w Warszawie i rozmawiać z panem dr hab. Piotrem Prusinowskim – sędzią  Sądu Najwyższego.

Równie przyjemnym doświadczeniem było zwiedzanie Wydziału Prawa i Administracji oraz uczestnictwo uczniów w mini wykładzie promującym kierunek, a prowadzonym przez dr Tomasza Lasockiego – z-cę Dyrektora Instytutu Nauk Prawno-Administracyjnych oraz pana Pawła Piwowara – pełniącego obowiązek Kierownika Sekcji Informacji, Promocji i Rozwoju.

W listopadzie dr Tomasz Lasocki będzie gościł w naszej szkole, by poprowadzić pierwszy z serii wykładów i warsztatów dotyczących prawa, na które młodzież czeka już z niecierpliwością.

Wychowawcy klas:

E. Połczyńska-Chmielnicka, M. Chodowski

dodany przez: PO
15:22 12.11.2017
Powrót na stronę główną