Olimpijczycy

Rok: | 2017| 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |


Rok 2016/2017


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XXVIV Olimpiada Filozoficzna Michał Ścibura
finalista
I B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach Jakub Jaroszyński
finalista
III B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
Zbigniew Smutek
V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP Dorota Łusiak
finalistka
II B Marek Chodowski
XI Olimpiada Mediewistyczna Jakub Kowalczuk
finalista
II B Marek Chodowski
LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Inga Rybczyńska
finalistka
III C Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Wiktoria Ceniuk
finalistka
I C Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Wiktoria Ceniuk
finalistka
I C Zbigniew Smutek
XXXV Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej Jakub Boguta
finalista
III D Adriana Bolibok
LXVIII Olimpiada Matematyczna Jakub Boguta
laureat
III D Krzysztof Bolibok
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Adam Wroński
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Arkadiusz Michalak
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Sadło
finalista
III D Kamil Kamiński
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Michał Dudzisz
finalista
II D Kamil Kamiński
66 Olimpiada Fizyczna Jakub Boguta
laureat (reprezentant Polski na olimpiadę międzynarodową)
III D Kamil Kamiński
Piotr Kononowicz
XXIV Olimpiada Informatyczna Jakub Boguta
laureat
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Piotr Borowski
laureat
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Piotr Grabowski
finalista
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Fryderyk Sucharczuk
finalista
III D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIV Olimpiada Informatyczna Stanisław Gutowski
finalista
I D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XLVI Olimpiada Biologiczna Milena Leziak
laureatka
III E Grażyna Konik
XLVI Olimpiada Biologiczna Anna Prażmo
finalistka
III A Marcin Kożuch
XLVI Olimpiada Biologiczna Agata Antoniak
finalistka
II E Małgorzata Drozd
XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Magda Marciniak
finalistka
I G Grażyna Konik
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Weronika Szlachetka
finalistka
III E Grażyna Konik
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Rafał Dziak
laureat
II C Małgorzata Mańkowska
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Rafał Dziak
finalista
II C Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Maksymilian Kulicki
finalista
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Wiktor Zieliński
finalista
II D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Alicja Okapa
laureatka
III D Małgorzata Mańkowska
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Radosław Jawor
finalista
III D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Maksymilian Kulicki
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Klaudia Maruszak
laureatka
III C Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Wiktor Zieliński
laureat
II D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Alicja Okapa
finalistka
III D Małgorzata Mańkowska
V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Radosław Jawor
finalista
III D Małgorzata Mańkowska
I edycja Olimpiady o Biznesie i Innowacjach Rafał Dziak
laureat
II C Małgorzata Mańkowska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Boguta
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Borowski
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alan Bryłowski
laureat
I D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wiktor Bornus
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Chwaszcz
laureat
III C Agnieszka Nowiszewska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jacek Ciszewski
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Domański
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Marcin Gawlik
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Miłosz Kierepka
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Iga Kozłowska
laureatka
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Artur Matyjasek
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Maciej Mikuła
laureat
III C Agnieszka Nowiszewska
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Aleksandra Mochol
laureatka
III H Anna Czobot
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Natalia Kulczycka
laureatka
III H Anna Czobot
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Alicja Okapa
laureatka
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Stankiewicz
laureat
II D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Ireneusz Stanicki
laureat
III D Krzysztof Bolibok
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

Grzegorz Szumigaj
laureat

I D Piotr Długosz
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Boguta
laureat
III D Kamil Kamiński
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Dudzisz
laureat
II D Kamil Kamiński
X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominik Kufel
laureat
III D Kamil Kamiński
Olimpiada Wiedzy Teologicznej Wojciech Moskała
finalista
III H ks. Paweł Hodorek
XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Hanna Łopuszyńska
finalistka
II H Sława Piotrowska
Olimpiada Myśli Jana Pawła II Maria Wachowicz
finalistka
IF ks. Paweł Hodorek

Rok 2015/2016


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
40. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Oliwia Szczerbakiewicz laureatka II A Monika Trznadel
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Patrycja Jasiurska finalistka II A Beata Król
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Agata Kuźnia finalistka II B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Oliwia Sitoi finalistka III B Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Mikołaj Rzążewski finalista III D Ewa Połczyńska- Chmielnicka
LXVII Olimpiada Matematyczna Jakub Boguta finalista II D Krzysztof Bolibok
LXVII Olimpiada Matematyczna Stanisław Kurdziałek finalista III D Piotr Długosz
LXVII Olimpiada Matematyczna Wojciech Pietroń finalista III D Piotr Długosz
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Jakub Boguta laureat II D Kamil Kamiński
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Stanisław Kurdziałek finalista III D Kamil Kamiński
XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej Rafał Banaś finalista III D Kamil Kamiński
65 Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek laureat- reprezentant Polski na Olimpiadę Międzynarodową III D Kamil Kamiński, Piotr Kononowicz
65 Olimpiada Fizyczna Jakub Boguta finalista II D Kamil Kamiński
XXIII Olimpiada Informatyczna Jakub Boguta laureat II D Henryk Kawka
XXIII Olimpiada Informatyczna Piotr Borowski laureat II D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XXIII Olimpiada Informatyczna Piotr Grabowski laureat II D Henryk Kawka, Mirosław Pietrzycki
XLV Olimpiada Biologiczna Katarzyna Wiejak finalistka III E Grażyna Konik
XLV Olimpiada Biologiczna Anna Prażmo finalistka II A Marcin Kożuch
XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Ewa Kovalenko finalistka I E Małgorzata Drozd, Grażyna Konik
XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Sandra Powroźnik laureatka III E Grażyna Konik, Małgorzata Drozd
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Prażmo finalistka II A Marcin Kożuch
57. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Katarzyna Połajdowicz finalistka III B Zbigniew Smutek
III Ogólnopolska Olimpiada o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Inga Rybczyńska finalistka II C Zbigniew Smutek
XI Olimpiada Przedsiębiorczości Maksymilian Kulicki finalista I D Małgorzata Mańkowska
XI Olimpiada Przedsiębiorczości Klaudia Maruszak laureatka II C Małgorzata Mańkowska
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Radosław Jawor finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Płociennik finalista III C Małgorzata Mańkowska
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Klaudia Maruszak finalistka II C Małgorzata Mańkowska
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Kamil Płóciennik III C Małgorzata Mańkowska
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Borowski laureat I D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Jakub Boguta laureat II D Krzysztof Bolibok
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Rafał Banaś laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Bartosz Brzeziński laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Kołosiński III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stanisław Kurdziałek laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kamil Mykitiuk laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Mikołaj Rzążewski laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Monika Siwiec laureatka III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Szutko laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Wiater laureat III D Piotr Długosz
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Marcin Kos laureat III H Krzysztof Bolibok
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Jakub Boguta laureat II D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Stanisław Kurdziałek laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Rafał Banaś laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Karol Gajewski laureat III D Kamil Kamiński
IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Kamil Mykitiuk laureat III D Kamil Kamiński

Rok 2014/2015


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Paweł Korzeb laureat III B Agnieszka Lewandowska
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski laureat III D Małgorzata Mańkowska
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXII Olimpiada Informatyczna Tadeusz Dutkiewicz laureat III D Mirosław Pietrzycki
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Grzegorz Rozdzialik laureat III D Kamil Kamiński
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Kamil Mykitiuk finalista II D Kamil Kamiński
XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej Łukasz Jaśkowski finalista III D Kamil Kamiński
LXVI Olimpiada Matematyczna Kosma Grochowski finalista III D Piotr Długosz
64. Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek laureat I stopnia II D Kamil Kamiński, Piotr Kononowicz – Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
XLIV Olimpiada Biologiczna Michał Wronecki finalista III G Grażyna Konik
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego Aleksandra Sadurska finalistka III H Barbara Kędra
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego Honorata Menet finalistka I A Barbara Kędra
XLI Olimpiada Geograficzna Hubert Turski finalista II F Mateusz Dobek
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Sandra Powroźnik finalistka II E Małgorzata Klimczak
61. Olimpiada Chemiczna Adam Wroński finalista I D Małgorzata Klimczak, Małgorzata Kasprzak
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Krystian Misiurek finalista III F Ewa Połczyńska- Chmielnicka
XXVII Olimpiada Filozoficzna Arleta Ligęza finalistka II B Ewa Połczyńska - Chmielnicka
XXVII Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Połajdowicz finalistka II B Ewa Połczyńska - Chmielnicka
XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego Oliwia Sitoi finalistka II B Sława Piotrowska
39. Olimpiada Języka Angielskiego Clemens Ibrom finalista II A Monika Trznadel
V Olimpiada Języka Hiszpańskiego Ruy de la Fuente Lloveras laureat I A Monika Łakuta
IX Olimpiada Mediewistyczna Paweł Dudek finalista II B Marek Chodowski
XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Weronika Szlachetka laureatka I E Grażyna Konik
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Stanisław Kurdziałek laureat II stopnia II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń laureat III stopnia II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Bajner laureat III stopnia III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Paweł Mędyk laureat III stopnia III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Tadeusz Dudkiewicz laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kosma Grochowski laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Łukasz Jaśkowski laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Kierepka laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mikołaj Koszel laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Sebastian Kulenty laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Niedziela laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Karol Nycz laureat II stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Opydo laureat III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agata Rzepiela laureatka III stopnia III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Maciej Krawczyk finalista III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Joanna Gawlik finalistka III D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Kamil Mykitiuk finalista II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Długosz finalistka III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Agnieszka Zagraba finalistka II H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Krystian Misiurek laureat I stopnia III F Krystyna Kuflewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Adam Wroński finalista I D Małgorzata Kasprzak
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Wojciech Opydo laureat III stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Tadeusz Dudkiewicz laureat I stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Łukasz Jaśkowski laureat III stopnia III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Maciej Krawczyk finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Stanisław Kurdziałek laureat I stopnia II D Kamil Kamiński

 


Rok 2013/2014


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek laureatka III C Sława Piotrowska
XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek laureatka III C Sława Piotrowska
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Gabriela Krawczyńska finalistka III B Sława Piotrowska
XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego Joanna Majsak laureatka III D Magdalena Gończyńska- Jussis
XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego Wojciech Kołodziej finalista III B Barbara Kędra
XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego Jsutyna Kraska finalistka III B Adriana Bolibok
LXV Olimpiada Matematyczna Albert Gutowski finalista III D Krzysztof Bolibok
XXI Olimpiada Informatyczna Albert Gutowski laureat III D Mirosław Pietrzycki
LX Olimpiada Chemiczna Michał Jarosiński finalistka III H Małgorzata Klimczak
XLIII Olimpiada Biologiczna Małgorzata Kasprzak finalistka III G Małgorzata Drozd
XLIII Olimpiada Biologiczna Michał Kos finalistka III E Grażyna Konik
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Kasprzak finalistka III G Małgorzata Drozd
XL Olimpiada Geograficzna Krystian Misiurek laureat II F Krystyna Kuflewska/ Mateusz Dobek
63 Olimpiada Fizyczna Stanisław Kurdziałek finalista I D Kamil Kamiński
55 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adrian Żur laureat III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Adrian Żur laureat III F Zbigniew Smutek
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP Bartłomiej Baran laureat III F Zbigniew Smutek
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Bartłomiej Baran laureat III F Zbigniew Smutek
XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Mateusz Siwek laureat II E Małgorzata Klimczak
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Stpiczyńska laureatka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Aleksandra Drozda finalistka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Czobot finalistka II D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Anna Drabko finalistka III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Iwanek finalista III D Małgorzata Mańkowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Mykitiuk finalista I D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Karol Nycz finalista II D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Aleksandra Drozda finalistka III D Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Jakub Romański finalista I D Małgorzata Mańkowska
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Małgorzata Łazuka laureatka III D Kamil Kamiński
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Dominik Machoń finalista III D Kamil Kamiński
XL Olimpiada Wiedzy Technicznej Paweł Orlikowski finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Albert Gutowski laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Małgorzata Łazuka laureatka III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mikołaj Karaś laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Opydo laureat II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Mateusz Warowny laureat III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Szczepanik laureat III H Agnieszka Nowiszewska
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Baryga finalista III D Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Sebastian Kulenty finalista II D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Wojciech Pietroń finalista I D Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Małgorzata Łazuka laureatka III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Przemysław Stasiak laureat III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Mateusz Warowny laureat III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Michał Baryga finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Sebastian Kulenty finalista II D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Dominik Machoń finalista III D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Weronika Kurek finalistka III D Mateusz Dobek

Rok 2012/2013


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
59 Olimpiada Chemiczna Marcin Fila laureat III G Małgorzata Kasprzak
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia) Marcin Fila Laureat I stopnia III G Małgorzata Kasprzak
XXXIX Olimpiada Historyczna Paweł Błaszczak laureat III F Marek Chodowski
XIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Piastowska” Paweł Błaszczak laureat (II m.) III F Marek Chodowski
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Nycz laureat I D Małgorzata Mańkowska
LV Olimpiada Astronomiczna Damian Mazurek laureat (III m.) III D Kamil Kamiński
VIII Olimpiada Przedsiębiorczości Anna Stepanów laureatka III D Małgorzata Mańkowska
36 Olimpiada Języka Niemieckiego Elżbieta Jakubów laureatka III G Paweł Jamro
XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej Małgorzata Łazuka laureatka II D Kamil Kamiński
LXIV Olimpiada Matematyczna Michał Błaziak finalista III D

Krzysztof Bolibok

Piotr Długosz

VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Michał Błaziak Laureat I stopnia III D Piotr Długosz
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Konrad Fus Laureat III stopnia III D Piotr Długosz
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Piotr Jaszak Laureat III stopnia III D Piotr Długosz
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Małgorzata Łazuka Laureatka III stopnia II D Krzysztof Bolibok
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka) Albert Gutowski Laureat III stopnia II D Krzysztof Bolibok
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Albert Gutowski Laureat III stopnia II D Kamil Kamiński
XX Olimpiada Informatyczna Albert Gutowski finalista II D Mirosław Pietrzycki
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Paweł Orlikowski Laureat III stopnia II D Kamil Kamiński
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia) Natalia Jurczyńska Laureatka II stopnia III H Katarzyna Dobek
XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego Maciej Mazur finalista III B Adriana Bolibok
XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego Michał Powszedniak finalista III F Adriana Bolibok
LIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Michał Powszedniak finalista III F Zbigniew Smutek
LIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Dorota Majchrzak finalistka III F Zbigniew Smutek
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Paweł Struski finalista I D Małgorzata Mańkowska
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Patrycja Stpiczyńska finalista II D Małgorzata Mańkowska
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Wiśniowiecki finalista III C Małgorzata Mańkowska
VIII Olimpiada Przedsiębiorczości Michał Ozimek finalista III C Małgorzata Mańkowska
59 Olimpiada Chemiczna Michał Jarosiński finalista II H Małgorzata Klimczak
XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej Michał Jarosiński finalista II H Kamil Kamiński
XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Maria Tarkowska finaliskta III E Małgorzata Klimczak
XXXIX Olimpiada Geograficzna Aleksandra Szczęsna finalistka III D Katarzyna Dobek
XXXIX Olimpiada Geograficzna Krystian Misiurek finalista I F Katarzyna Dobek
XLII Olimpiada Biologiczna Katarzyna Bancerz finalistka III G Grażyna Konik
XLII Olimpiada Biologiczna Agata Skrzyńska finalistka III G Grażyna Konik
XLII Olimpiada Biologiczna Michał Kocemba finalista II G Małgorzata Drozd
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Łukasz Głąb finalista III F Marta Rodak-Nawrot
XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Katarzyna Podgórska finalistka II E Grażyna Konik
XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Spodymek finalistka II C Sława Piotrowska
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Grzegorz Konefał finalista III D Kamil Kamiński
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka) Przemysław Stasiak finalista II D Kamil Kamiński
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III Rzeczpospolitej Barłomiej Baran laureat II F Marek Chodowski
V Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” Karolina Rossa finalistka I C Ks. Konrad Żyśko

Rok 2010/2011


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Agnieszka Pachla finalistka III f Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Kacper Oleksy laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Historyczna Kacper Oleksy laureat III e Grzegorz Sidor
Olimpiada Matematyczna Jarosław Klamut finalista III d Krzysztof Bolibok
Olimpiada Artystyczna Mateusz Lachowski finalista III b Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Sylwia Stylińska laureatka II e Małgorzata Klimczak
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Artur Litwin finalista I e Małgorzata Klimczak
Olimpiada Języka Rosyjskiego Urszula Grunt finalistka III c Sława Piotrowska
Olimpiada Języka Rosyjskiego Magdalena Stankiewicz finalistka I g Sława Piotrowska
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Jarosław Klamut laureata III d Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Kamil Pęcak laureat III d Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Maciej Kieroń laureat III d Krzysztof Bolibok
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Paulina Pernak laureatka III c Agnieszka Nowiszewska
Olimpiada Biologiczna Agnieszka Goral laureatka III g Małgorzata Drozd
Olimpiada Biologiczna Sylwia Stylińska finalistka II e Grażyna Konik
Olimpiada Przedsiębiorczości Adam Sokołowski laureat II d Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Maciej Jargiło finalista II c Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Maciej Latocha finalista II c Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Języka Francuskiego Joanna Janowska finalistka III e Barbara Kędra
Olimpiada Języka Hiszpańskiego Joanna Dymara finalistka III f Monika Łakuta
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof.A.Swinarskiego Adam Marciniak laureat II e Małgorzata Klimczak
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof.A.Swinarskiego Piotr Kołodziej laureat III g Jadwiga Berecka
Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683” Paweł Błaszczyk laureat I f Marek Chodowski
Olimpiada Wiedzy Technicznej Radosław Garczyński laureat II d Kamil Kamiński Piotr Długosz
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Agnieszka Goral finalistka III g Małgorzata Drozd

Rok 2009/2010


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka MATEUSZ NIEDZIELA - laureat II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka PAULINA KRUKOWSKA-finalistka III Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka KATARZYNA BĄCZKOWSKA - finalistka III Zbigniew Smutek
Olimpiada Fizyczna PIOTR POLANOWSKI - finalista II Adam Sikorski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym JOANNA KOZYRA - laureatka III Marek Chodowski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym TOMASZ ROSIŃSKI - finalista III Marek Chodowski
Olimpiada Matematyczna KATARZYNA MANDZIUK - finalistka III Piotr Długosz
Olimpiada Historyczna SZYMON MARCINIAK -finalista II Jan Maleska
Olimpiada Historyczna MATEUSZ LACHOWSKI-finalista II Jan Maleska
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu SYLWIA STYLIŃSKA- laureatka I Małgorzata Klimczak
Olimpiada Języka Rosyjskiego MICHAŁ JAWORSKI-finalista III Sława Piotrowska
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego MARTYNA AFTYKA - finalistka II Marta Rodak - Nawrot
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego MAGDALENA KRZYŻANOWSKA - finalistka II Marta Rodak - Nawrot
Olimpiada Artystyczna SZYMON MARCINIAK-finalista II Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Artystyczna MATEUSZ LACHOWSKI-finalista II Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej ALEKSANDRA ŁAKOMA - finalistka II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej MATEUSZ NIEDZIELA - laureat II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej TOMASZ ROSIŃSKI - finalista II Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk TOMASZ ROSIŃSKI-finalista III Zbigniew Smutek
Olimpiada Biologiczna KRZYSZTOF GRZECHNIK - finalistka II Grażyna Konik
Olimpiada Biologiczna AGNIESZKA GORAL - finalista II Małgorzata Drozd
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” KATARZYNA MANDZIUK - laureatka III Piotr Długosz
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” MAKSYMILIAN MAZUR - laureat III Anna Czobot
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” JAROSŁAW KLAMUT -laureat III Adam Sikorski
Olimpiada Ekologiczna AGNIESZKA GORAL - finalistka II Małgorzata Drozd

Rok 2008/2009


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka ANNA KĘSKIEWICZ - finalistka III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka MAŁGORZATA SOŁTYS - finalistka III F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka KATARZYNA–BĄCZKOWSKA - finalistka II F Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy Technicznej ANNA SOBCZUK - finalistka II d Kamil Kamiński
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym ALEKSANDER ZARZEKA - laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym DAMIAN PIŁAT - laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Matematyczna DAMIAN HAŁAS - finalista III d Anna Czobot/Piotr Długosz
Olimpiada Przedsiębiorczości JAKUB CIECHAŃSKI -laureat II d Anna Budzyńska
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu KATARZYNA TEPER - finalistka II f Małgorzata Klimczak
Olimpiada Języka Angielskiego ZOFIA JAKUBÓW-laureatka III a Beata Raczkiewicz-Piądłowska
Olimpiada Języka Rosyjskiego ALEKSANDRA GRABOWSKA - finalistka III c Sława Piotrowska
Olimpiada Języka Rosyjskiego ANETA SAMONEK - finalistka III c Sława Piotrowska
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej JOANNA KOTARSKA -laureatka III d Anna Budzyńska
Olimpiada Geograficzna PAWEŁ NOGALSKI - finalista II d Krystyna Kuflewska
Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej MONIKA TURSKA - laureatka II e Wojciech Zgrajka - Zakład Toksykologii Klinicznej Instytutu Medycyny Wsi w Lublinie
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej JAN LEONKIEWICZ - laureat III f Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej ALEKSANDER ZARZEKA - laureat III e Zbigniew Smutek
Olimpiada Historyczna JOANNA KOZYRA - finalistka II b Marek Chodowski
Olimpiada Języka Łacińskiego DOMINIK SZURGOT - laureat II Adriana Bolibok
Olimpiada Artystyczna (sekcja muzyki) ZUZANNA GŁOWACKA - finalistka III f Ewa Skwarzyńska-Tuziak
Olimpiada Filozoficzna ARTUR WĘGRZYN - finalista II h Ewa Połczyńska
Olimpiada Filozoficzna PIOTR OLEŚKIEWICZ - finalista I A Beata Król
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” MICHAŁ DĄBROWSKI - laureat III d Piotr Długosz
Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła” DAMIAN HAŁAS - laureat III d Piotr Długosz
Konkurs Fizyczny ”Lwiątko” Piotr Polanowski - laureat I d Adam Sikorski
Konkurs Fizyczny ”Lwiątko” Maciej Kieroń -laureat I h Ryszard Biernacki
Konkurs Matematyczny Matmix.pl Katarzyna Mandziuk II d Piotr Długosz

Rok 2007/2008


Nazwa olimpiady, turnieju, konkursu tematycznego, ogólnopolskiej imprezy artystycznej imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna laureata
Olimpiada Języka Łacińskiego Magdalena Samoń III Adriana Bolibok
Olimpiada Języka Łacińskiego Aneta Gliwka III Adriana Bolibok
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Natalia Maksanty III Zbigniew Smutek
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Mateusz Mądry III Zbigniew Smutek
Olimpiada Historyczna - Losy Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 r. Łukasz Kaczmarzewski III Marek Chodowski
Olimpiada Języka Angielskiego Zofia Jakubów II Beata Raczkiewicz-Piądłowska
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Mateusz Sobczuk III Zbigniew Smutek
Olimpiada Przedsiębiorczości Joanna Kotarska II Małgorzata Mańkowska
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Jan Leonkiewicz II Zbigniew Smutek
Olimpiada Historyczna Konrad Makarewicz III Marek Chodowski
Olimpiada Ekonomiczna Jakub Wronecki III Radosław Mącik
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego Anna Lemiecha III Jadwiga Berecka
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego Joanna Pszeniczna II Jadwiga Berecka
Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej Michał i Monika Turscy III/I Iwona Błażejowska/Jadwiga Berecka Małgorzata Drozd/Małgorzata Kasprzak
Internetowy Konkurs Matematyczny ”Matmix” Katarzyna Mandziuk I Piotr Długosz
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kwadratura Koła” Damian Hałas II Anna Bartosik
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kwadratura Koła” Katarzyna Mandziuk I Piotr Długosz